Uutiset

28.4.2017Ratavuoro 2.5. siirrettyLue lisää »12.4.2017Korjaus ampumaratavuoroon 18.4.Lue lisää »29.3.201727.04 pistooliratavuoro peruttuLue lisää »20.3.2017Pistooliradat 2 & 3 valmistuneetLue lisää »15.3.2017Muutos 20.03 pistoolivuoroonLue lisää »

Sivujen ylläpito

Näiden sivujen ylläpidosta vastaa Jukka Ahonen (jukkisahonen@gmail.com)

Käyntejä kotisivuilla:72769 kpl
Share |

Yhteystiedot

Kaartin Jääkärirykmentin kilta ry
Rykmentintie 6, Perinnetalo
00860 Helsinki
toimisto.kaartjrkilta [at] kolumbus.fi

Puheenjohtaja Markku Virtanen, markku.s.virtanen [at] gmail.com / 040 769 3256
Varapuheenjohtaja Timo Koukkari, timo.koukkari [at] elisanet.fi
Varapuheenjohtaja (jäsentilaisuudet) Kai Wigren, kai.wigren [at] pp.nic.fi / 050 465 4088

Jäsenmaksut Ritva Mikkola, ritva.mikkola [at] gmail.com / 050 502 1332

Kiltauutisten aineisto Annastina Reims, a_reims [at] hotmail.com / 040 567 8555

Perinnetalon varaukset (KaartJR) Vaihde 0299 800

Killan saunan varaukset Mikko Lahti, mikko.lahti [ at]mil.fi / 050 354 4717

Villen saunan varaukset (Kaartin killan sauna) Minna Markovaara,  minna.markovaara [ at] mil.fi / 029 951 0212

Ampumavuorot (pistooli, kivääri)  Jari Gerasimoff, gerasimoff [at]  luukku.com / 040 544 1451

 

Ilmoita osoitteenmuutoksesta